המלצות

אתי סמינקי

גיא, גורג', שרית, שקד, מיי, יהל וכל שאר בני משפחת תמנון היקרים,
תמשיכו בעבודה הנפלאה שאתם עושים! גיא- שמסיר כל פחד, שמטפל בנפש תוך כדי לימוד שחייה שאותי לימד לשחות חתירה וגב בגיל 35- תודה! אתה יחיד במינך! גורג'- שקורע את הצורה לביתי כבר 4 שנים, 3 פעמים בשבוע- תודה שהבאת אותה כל כך רחוק! תודה שאתה דורש מצויינות! תודה שאתה דואג לכל מה שמעבר, כמו תזונה, תחושת שייכות והשראה! ולכל מי שישי ספק- אין צורך! מרכז תמנון הוא הבית הנכון ללימוד שחייה ומצויינות!

אורית שרייבר

בני איתי בן 11, שוחה במרכז תמנון כבר מגיל 5. איתי ילד רגיש עם הפרעת קשב וריכוז וקושי בוויסות תחושתי. תחילה המפגשים היו מפגשי הכרות וטיפול במים. בכל מפגש התאימו לאיתי תוכנית בתיאום עימי, תוך כדי מיקוד וריכוז הקשב בפעילות מתוכננת.
בשלב מאוחר יותר המפגשים היו לימודי שחייה פרטניים. היום איתי כבר שנה שנייה, חלק מקבוצת שחייה השגית. חל שיפור משמעותי בוויסות התחושתי של איתי. כמו כן, איתי ילד יותר משוחרר ועצמאי. הביטחון העצמי שלו גבוה, השחייה הן כטיפול והן כאימון הם סוג של התמודדות, אשר במהלכה איתי התבגר, חיזק את ביטחונו העצמי ואת ההתמודדות כיחיד ואת ההתמודדות כקבוצה עם מטרות משותפות הישגיות.

עומר בן זאב

למרות כל הקשיים שרועי מציב לנו, אנחנו מתעקשים להגיע ולשלב את רועי בשיעורים הפרטיים של המרכז בשיעורים בהם רועי השתתף, הוא קיבל המון כח וחיזוק. גיא המדריך והבעלים של המרכז תמיד מצליח להוציא מרועי את המקסימום

Facebook
YouTube
Instagram
דילוג לתוכן