קורס לימוד שחייה למתחילים

ב"תמנון" קיימים שני סוגים של לימודי שחייה למתחילים: קורס הסתגלות וקורס לימוד.

קורס הסתגלות: קורס בסיסי למתחילים בגילאי 4-5 אשר מכניסים ראש למים ומרגישים בנוח עם המים. במהלך הקורס נקנה לילדים הסתגלות למים, הרגלי מים תוך משחק וכיף ובמקביל התחלה של לימוד שחייה. מספר המפגשים: 8 שיעורים + שיעור השלמה אחד.

קורס לימוד: קורס המיועד לילדים בגילאי 5 עד 8, המרגישים בנוח במים ומכניסים ראש למים, אשר לא למדו בעבר במסגרת קורס או חוג שחייה או שחו בשנה שעברה במסגרת קורס אך זקוקים לריענון. במהלך הקורס אנו מקנים לילדים הרגלי מים, ביטחון במים ולימוד סגנון 'חזה' למטרת שחייה עצמאית במים עמוקים והכנה טובה לקראת חוגי ההמשך. מספר המפגשים: 11 שיעורים + שיעור השלמה אחד.

שני סוגי הקורסים מתקיימים בקבוצות קטנות של עד שישה ילדים, עם מדריך ועוזר מדריך, ויחס אישי לכל שחיין במהלך הקורס. משך השיעורים נע בין חצי שעה ל-45 דקות (תלוי בגודל הקבוצה). אנו שמים דגש על כל ילד, ואם לאחר שלושה מפגשים מזהה המדריך שהילד אינו מתאים לקבוצה (ברמה גבוהה או נמוכה), אנו נדאג לבצע את השינוי בהחלטה משותפת עם ההורים. את הקורסים מעבירים מדריכי שחייה מקצועיים ומנוסים, המעניקים תשומת לב ויחס אישי לכל שחיין. הקורסים האלה בעיקר מקנים שקט וביטחון להורים לראות את ילדיהם עצמאים במים.

ילדים המעוניינים להצטרף לקורס יעברו מבדק קצר של רמת השחייה לצורך התאמה לקורס הרלבנטי. לבדיקת מועדי הבדיקות יש ליצור קשר עם המשרד.

Facebook
YouTube
Instagram
דילוג לתוכן