אודותינו

מרכז תמנון הוא בית ספר לשחייה, בהנהלת גיא פרלמוטר, המפעיל שני סניפים מרכזיים במהלך כל השנה – סניף פרדסיה שהוקם בשנת 2008 וסניף יוקנעם שהוקם ב-2013, כאשר בחודשי הקיץ פועלים סניפים נוספים באזור השרון. אנו מאמינים בחשיבותה של פעילות ספורטיבית המקנה ערכים רגשיים, חינוכיים וכישורים חברתיים לצד יכולות ריכוז, מחויבות, משמעת וביטחון עצמי.

הבעלים גיא פרלמוטר הוא בעל תואר B.Ed מוסמך ממכללת זיגמן לחינוך גופני במכון וינגייט עם התמחות בחינוך מיוחד. גיא הוא שחיין עבר, שדורג בצעירותו בצמרת שחייני הנוער של ישראל, השתתף בתחרויות ברמה גבוהה בארץ ובתחרויות שחיה בינלאומיות בחו"ל. גיא מדריך שחייה משנת 1996 ומאמן שחייה משנת 2006 ומשמש גם כמורה לספורט טיפולי בבתי ספר כהעצמה רגשית לילדים ולבני נוער.

אנו פיתחנו בתמנון שיטות למידה חדשניות לילדים ותוכניות פיתוח שחיה אישיות ופרטניות לילדים, נערים ומבוגרים. הצוות שלנו מנוסה, קשוב ונבחר בקפידה, אנו שמים דגש על יחסי אנוש מעולים ורמה מקצועית גבוהה, כאשר כל מדריכי השחייה שלנו הם בעלי תעודת מדריך שחייה. הפעילות הגופנית שלנו כוללת פעילויות רחבות וייחודיות תוך שימוש בציוד שחייה (נודלים, קרשים, כפות וסנפירים), ושימת דגש על הנאה בתנועה ותקשורת עם השחיין "בגובה העיניים".

בתמנון חוגי שחייה לילדים בכל הרמות מגיל 4 ומעלה, אימוני שיפור שחייה בכל הסגנונות (חזה, חתירה, גב ופרפר), אימוני שחייה תחרותית, חוגים ושיפור שחייה למבוגרים, שחייה טיפולית, שיעורים פרטיים לכל הגילאים ואימוני מים פתוחים (בים). במהלך השנה אנו מקיימים מחנות אימונים וקייטנות בחגים ובחופשת הקיץ ופעילויות גיבוש נוספות. בריכת השחייה שלנו מחוממת ומקורה ופועלת בכל ימות השנה.

"מרכז תמנון לשחייה" הינו חבר באיגוד השחייה בישראל החל מספטמבר 2019 ומשתתף לאורך כל השנה בתחרויות ארציות של איגוד השחייה.

שעות הפעילות:

ימי ראשון: מ-15:00 עד 22:00.

ימי שני עד חמישי: מ-08:00 עד 22:00.

ימי שישי: מ-08:00 עד שעה לפני כניסת השבת.

בואו לשחות! מחקרים רבים קובעים כי השחייה, כחלק משגרת היום שלנו, משפרת את איכות חיינו ע"י שיפור מצב הרוח, הכושר הגופני ותפוקת העבודה ושומרת על יכולת ריכוז גבוהה. שחייה היא פעילות גופנית אשר בונה שרירים בצורה מאוזנת, משפרת סיבולת לב ריאה, גמישות וקואורדינציה ואת היציבות מעבודה פיזית מאומצת או מישיבה מרובה. בשחייה אחוז פציעות ממש אפסי והיא מתאימה גם לסובלים מעודף משקל או מדלקות פרקים.

Facebook
YouTube
Instagram
דילוג לתוכן